Kamera Güvenlik Hizmetleri


 • Günümüzde kapalı devre kontrol sistemleri (CCTV) artık gündelik hayatımızın bir parçası haline gelmektedir. Tüm dünyada güvenliğin önemi sürekli artması elektronik güvenlik sistemleri sektörünün gelişmesine yön vermiştir.

  Kamera güvenlik sistemleri teknolojisindeki gelişmeler sonucunda kamera kayıt cihazları ile gözetim, günümüzde mevcut olan en değerli koruma, güvenlik ve yönetim aracı halini almıştır.

  İmalatçılar, hükümetler, hastaneler ve üniversiteler ziyaretçilerin ve çalışanların kimliğini tespit etmek, tehlikeli çalışma bölgelerini izlemek, hırsızlığa karşı korunmak, bina ve park alanlarında güvenliği sağlamak için kamera güvenlik sistemleri kullanmaktadırlar.

  Öncelikle kameranın kullanılacağı yerin belirlenmesi (iç ortam veya dış ortam) ve ortam koşullarına göre kamera kasası seçimi yapılması en doğru hareket olacaktır. Dış ortamda kullanılacak kameraların muhafazalı olmasına özen gösterilmelidir.

  Bir sonraki aşama istenen çözünürlük değerinin belirlenmesidir. IP CCTV sistemleri ile analog CCTV sistemleri arasındaki en önemli farklardan biri yüksek çözünürlüktür. Büyük boyutlu ve kaliteli görüntü istendiğinde, IP CCTV bir adım öne çıkmaktadır.    

 •                

 • Ev Güvenliği;


  Ev güvenliğiniz için kolayca kullanabileceğiniz alarm ve güvenlik kamera sistemlerimiz 

  ile evinizi güven içerisinde yüksek standartlı hizmetler ile korunur.

   

   

  İşyeri Güvenliği;

  -Web trendlerine uygun ve güncel olmalı, 

  -Arama motorları sonuçlarında üst sıralarda olan, 

  -Sürekli güncellenen ve içerikleri yenilenen, 

  -Bünyesinde ziyaretçi analizi yapabilen, 

  -Analiz sonuçlarına göre hareket ederek kendini yenileyen, 

  -Bilgi veren , 

  -Özgün olan, 

  -Ayrıntılı görsel ve bilgi sunumu yapabilen özelliklere sahip olmalıdır.

   

Site içi arama

Sosyal Medya da Biz